d3v1l`s f0rUm

Welcome t0 forum!

ИндексИндекс  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  
Share | 

Секс Разкази

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН

Брой мнения: 339
Registration date: 01.06.2007

ПисанеЗаглавие: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 9:49 pm

[b]TATKO I AZ
всичко в тази история е истина.,разбира се. нашите имаха доста странен брак.така и не разбрах защо моят готин,умен баща е женен за определено глупавата ми и съвсем не умна майка. с тони-това е татко-винаги сме имали много силна връзка.споделяхме вкус към книгите,класиката и прочее.мама беше грижовна и готина,но...господи,та тя не можеше да реши и половин кръстословица. на 17 реших,че ще го направя с гаджето си на морето.бях го решила и толкова.мислех си,че така ще престана да си мисля за татко.защото,когато радо-гаджето ми-ме лижеше-се празнех,само когато си представех,че това е татко...а когато лапах кура на гаджето си-винаги си представях татковия...моят сладък,секси татко с изваяно тяло...господи,исках да ме ебе!!!исках... една вечер се прибрах по-рано.майка ми беше някаква командировка.влязох в банята и си мислех какво ще правя вечерта.чух някакъв шум,но реших,че е отвън.когато спрях водата и посегнах към хавлията,замръзнах.татко стоеше подпрян на вратата и се усмихваше.гол.чисто гол.каза,че не е искал да ме уплаши.приготвил се бил за душа.и през ум не ми мина да се прикрия.разтреперах се.той ме попита защо не съм с владо,не искам ли да ме чука.аз казах,преди да помисля:"а ти,татенце?ти не искаш ли да ме чукаш?"тогава го видях.господи,татко беше надървен!желаеше ме!гледах като препарина татковия кур.приближих се.баща ми протегна ръце и започна нежно да мачка циците ми.зърната ми щръкнаха веднага.той зашепна:"каква сладурана съм отгледал.каква си сочна и пищна.мъжете сигурно умират да ти бръкнат в сутиена."постепенно мачкаше циците ми все по-силно.виеше ми се свят.присегнах се,хванах му кура.започнах да го разтривам лекичко.той застена.засмя се и каза:"и аз съм ти навит,сладка.ах,откога съм ти навит...оооооооох,да...да...лапни го,хайде!"коленичих,татко притисна циците ми към кура си и после ми го подаде.засмуках го леко,облизах главичката,татко обаче ми го набута целия с един тласък и започна да ме чука в устата.плачеше ми се.исках да ме ебе,не издържах,исках да бъда наебана,наебана до откат.в този миг той плисна спермата в мен.глътнах я без усилие-нещо,което владо никога не си позволяваше.татко стенеше над мен,кура му пулсираше в устата ми.изправих се.измихме се,аз бях сърдита.тони се засмя."сега,сладкиш.ей сега..."пъхна пръст между краката ми-изхлипах от мъчително удоволствие.татко ме подпря на стената в банята и продължи да ме гали,докато с другата ръка мачкаше едната ми цица.гледаше ме.не можех повече.крещях.татко ме целуна дълго и все така чукайки ме с пръст прошепна:"кажи какаво искаш.кажи на татко,че искаш кур..."развиках се:"еби ме,искам да ме ебеш!"той извади ръка.и опря на клитора ми главичката на чепа си-бак беше започнал да му става.галеше ме бавно,а аз вече не знаех къде съм.дръпнах го за ръката.легнах в леглото си и прошепнах:"моля те,не мога повече."татко се опита да ми вкара зик,дръпнах го."не,не издържам вече!не мога!кур,искам кур!"татко се засмя.разтвори краката ми,намести се между тях,сложи главичката на клитора ми,задвижи се бавно по процепа и като мачкаше циците ми,говореше:"сега...на татко сладкишчето...ей сега татко ще ти го навре в жадната путка...защото ти имаш жадна путка,нали..."думите му ми действаха още повече,само повтарях-да,да,да!татко потъна в мен отначало бавно,после влезе до края с един здрав тласък.почувствах моментна гадна болка,,той застина в мен.после обаче...започна да се движи плавно навътре-навън,навътре-навън....ооооооооо!дааааааа!даааааааааа!крещях като луда-още,още,още!!!татко се усмихваше,чукаше ме ту по.бавно,ту по-бързо.хвана ме с ръце за кръста,за да може по-добре да ме наниже.сграбчих таблите на кревата.чувствах го-грамаден,корав кур,изпълнил до откат жадната ми девствена путка.на няколко пъти татко го извади,за да ми потърка клитора и аз просто обезумях.после ми го набиваше целия здраво.чукахме се цяла вечност.изпразних се около десетина пъти.накрая с един мощен тласък татко се изпразни и притихна за миг.чувствах как се празни в мен.след това се надигна леко,замачка нежно циците ми и отново започна нежно да ме клати.курът му продължаваше да е корав.изненадах се.татко каза,че при някои мъже става така-остават надървени известно време след изпразването.после лежахме гушнати в леглото,татко ме наеба още веднъж.след това се изкъпахме,вечеряхме и продължихме да се ебем цялата нощ.майка ми се прибра на другия ден.докато тя се къпеше в банята,аз смучех кура на татко в стаята си...той ме наеба набързо на задна прашка-беше страшно възбуждащо.така се започна.и продължи доста време... хайде,когато имам повече време ще ви разкажа какво ми подари татко за 18 рожден ден...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.smusic.biz
Admin
Admin
Admin

Брой мнения: 173

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 9:59 pm

bace ot kade go izrovi tova Very Happy
Вижте профила на потребителя http://devil.getgoo.net
ZVQRA

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:01 pm

Very Happy Very Happy Very Happy OT FOROMA NA BRAT4EDA
Admin
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:02 pm

koi go e izmislil tfa ne e vil s centralniq Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ZVQRA

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:07 pm

Very Happy Very Happy
Много исках да чукам тъщата.Аз живея на първия етаж с жената и детето , тя на втория.Вдовица е от 10 тина години, и не съм виждал мъж да се навърта около нея.На 47 е, детска учителка, все още секси...Но е строга и изглежда самата невинност.Не търпи майтап, камо ли намеци за секс.Облизвах се покрай нея 4 години и реших да действам.Ноември месец се улучи така, че цял месец бяхме заедно до обяд в къщи.И двамата бяхме втора смяна на работа.Сутрин към 9 тъщата слизаше за по едно кафе при мене и малко лаф. Купих от сексшопа захар за възбуждане на дами и една сутрин и я сипах в кафето.От начало не подейства, после тя се зачерви, леко започна да трие коленете си.Избягваше погледа ми.Обърнах леко разговора за секс, и тоя път тя не измести темата.Казах и, че съм първия на дъщеря и , и тя имаше такова тясно путе, че едва съм го вкарал първия път.Потледа и се впери в мене!След малко започна да се мести напред-назад по дивана, и аз разбрах че захарта е подействала, и тъщата мисли че не забелязвам, как си трие клитора от дамаската на дивана.Седнах до нея и я хванах за коляното.Само си стисна коленете и ръката ми между тях...Започнах най-безсрамно да я опипвам, първо през дрехите, а после под полата и през деколтето.Въпреки дежурните"Какво правиш!Не!Недей!"Тя поразтвори краката си и я хванах за катеричката през бикините.После и на голо...Чукахме се като животни следващите 1-2 часа.Не е била ебана от години и си наваксваме вече 2 месеца. Много е страстна, прави и страхотни свирки, но не ми дава отзад.По добра е от дъщеря си.Много е точна, не дава и да се загатне за връзката ни пред други хора.Дадох и пари и сега си сложи и спирала.Направо се изяждаме в леглото!Така че пичове, ако дамата на която сте навити пие някога на саме кафе с вас,да знаете , че захарта за възбуждане на дами от сексшоповете действа!Втория път обаче не е необходима...
Admin
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:12 pm

hahhaha lud si baceee kade gi namira6 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ZVQRA

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:13 pm

Very Happy Very Happy Very Happy HARESAHA LI TI
Admin
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:15 pm

stava hila se tuka
ama mn dalgi e Very Happy marzi me 4eta tolko Very Happy
ZVQRA

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:17 pm

Very Happy Very Happy Very Happy NALI ZNAESH BACE MARJELA NE MORI A MA4I
Admin
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Съб Юни 02, 2007 10:19 pm

hahah da
kremenski
Moderator
Moderator

Брой мнения: 50
Registration date: 02.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Нед Юни 03, 2007 10:19 am

лелеее звяр луд си бате тия разкази мо са дъллги ма си заслужава четенето Smile а тфа за тъщата ебахти разбиването Smile
Вижте профила на потребителя
ZVQRA

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Нед Юни 03, 2007 2:44 pm

kremenski написа:
лелеее звяр луд си бате тия разкази мо са дъллги ма си заслужава четенето Smile а тфа за тъщата ебахти разбиването Smile
RADVAM SE 4E TIE HARESALO
!v4y
Шут На Форума
Шут На Форума

Брой мнения: 391

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Вто Юни 05, 2007 7:14 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
друго просто немога да кажа
Вижте профила на потребителя
kremenski
Moderator
Moderator

Брой мнения: 50

ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Вто Юни 05, 2007 9:23 pm

м/у другото звяр качни о6те некое такова Smile или няколко Smile

Admin
Admin